Ekspres Serwis!!!  

Naprawy od ręki!!!

Gwarancja na każdą usługę

Telefon zastępczy

Wszystkie naprawy robimy na miejscu, obsługujemy punkty z Radomia, Puław, Zwolenia,

Dęblina, Ryk, Kozienic, Opola Lubelskiego, Warki, Białobrzeg i okolic.

17 lat doświadczenia 

Ekspertyza i naprawa dla firm ubezpieczeniowych

Sprawdź nasze opinie i oceń nas czekamy 

       ZADZWOŃ : 536-555-850

 

Skup telefonów Radom

Jeżeli interesuje Cię sprzedaż telefonu komórkowego, smartfona czy iphona, to oferta naszej firmy jest przeznaczona właśnie dla Ciebie! Dzięki 10-letniemu doświadczeniu na rynku jesteśmy w stanie zaoferować ceny znacznie korzystniejsze od konkurencji.

Interesują nas telefony komórkowe z Polskiej dystrybucji, nieużywane i legalne pochodzące z sieci: Play, T-mobile, Orange, Plus. Skupujemy pojedyncze egzemplarze oraz większe ilości telefonów.

Wiemy, jak wielu z państwa posiada w domu czy też firmie, nieużywane telefony komórkowe. Warto więc zastanowić się czy jest sens nieużywania telefonu i traceniu na jego wartości. Lepiej udać się do nas w celu wyceny i wynegocjować korzystną dla państwa cenę.

Odnośnie cennika skupu to zmienia się on z dnia na dzień. Na naszej stronie internetowej przedstawiamy zwykle ceny na bieżąco, jednak zdarza się, iż przedstawiona oferta nie jest aktualna od dwóch dni. W takich przypadkach warto skontaktować się z nami w celu zapytania o konkretny model i cenę jego skupu.

Nadal nie wiesz czy skup telefonów Radom, który oferuje nasza firma to korzystne rozwiązanie? Przekonaj się więc osobiście i odwiedź nasz punkt. Oferujemy miłą i fachową obsługę a przede wszystkim możliwość darmowej wyceny danego modelu telefonu. Jesteśmy, także świadomi jak rynek komisów i punktów komórkowych bogaty jest w konkurencję. Jednak na tle innych firm wyróżnia nas indywidualne podejście do każdego zlecenia o których pisaliśmy już przy serwisie telefonów oraz naprawach.

Nasza bardzo dobra opinia wśród klientów i ciągłe zainteresowanie naszą ofertą pozwala nam na stosowanie bardzo korzystnych dla państwa rabatów. Nie chcemy pisać o sobie, że jesteśmy najlepsi na rynku oraz że tylko z nami mogą państwo korzystać z rzeczy niemożliwym. Po prostu oklepane slogany nie są naszą formą reklamy a współpracę z naszymi klientami opieramy na w pełni profesjonalnej wykonanej usłudze, w najkrótszym możliwym czasie.

Nie chcemy zatem niepotrzebnie rozpisywać się o naszych usługach a po prostu zapraszamy do skorzystania z naszej oferty i kontaktu z naszą firmą!

Strona Główna | Regulamin i polityka prywatności | Mapa strony
Copyright © 2014 - Serwis telefonów Radom www.TelefonyRadom.pl
Joomla templates by a4joomla
Polecamy: odśnieżanie dachów Warszawa |