Naprawy
od ręki

Zadzwoń do nas:

536-555-850 Darmowa wycena Gwarancja na każdą usługę Zabezpieczymy każdy wyświetlacz
telefony radom środek

naprawa iphone radom

Telefony mają to do siebie, że często ulegają nieszczęśliwym wypadkom i niezbędna jest ich naprawa. Nie ma co ukrywać, że naszymi najczęstszymi klientami są posiadacze iPhoneów, które uległy usterkom zarówno tym mechanicznym jak i związanym z oprogramowaniem iOS. Oferujemy usługę, jaką jest naprawa iPhone w Radomiu, która obejmuje wszelakie działania związane z telefonem. Poniżej znajdziesz informacje o tym w jaki sposób działamy i jak wygląda wizyta w naszym salonie w Radomiu.

Jaki jest czas oczekiwania na naprawę iPhone?
W naszym serwisie najważniejszą walutą jest czas, dlatego jesteśmy gotowi przyjąć urządzenie do naprawy od ręki i podjąć nad nim pracę. Naprawa iPhone w Radomiu rozpocznie się od spotkania z nasza miłą obsługą i omówieniem problemu. Nasi eksperci po wstępnych oględzinach uszkodzonego urządzenia podadzą szacowaną kwotę i czas napraw oraz jeżeli to możliwe zabiorą się do pracy od razu po przyjęciu zgłoszenia.

Oczywiście warto zaznaczyć, że nie każdą usterkę da się naprawić w 15 minut, dlatego przy poważniejszych problemach naprawa iPhone może potrwać dłużej, maksymalnie do kilku dni.

Naprawa iPhone Radom – jakie usługi wykonujemy?
W naszej ofercie znajdziecie Państwo szereg usług, które pomogą w naprawie uszkodzonego telefonu. Można do nich zaliczyć:

 • wymianę wyświetlacza,
 • wymianę baterii,
 • wymianę głośnika,
 • wymianę mikrofonu,
 • wymianę gniazda do ładowania,
 • wymianę kamery,
 • wymianę szybki wyświetlacza,
 • pomoc przy zalanym telefonie,
 • wymiany tylnej klapki,
 • usunięcie blokady z telefonu,
 • odzyskiwanie lub przeniesienie danych z urządzenia,
 • zabezpieczenie wyświetlacza nowoczesnymi i innowacyjnymi sposobami,
 • wycenę uszkodzeń ubezpieczonego telefonu dla ubezpieczyciela.

Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, dlatego jeżeli w powyższym zestawieniu nie ma akurat Państwa usterki nie oznacza to, że nie zajmiemy się nią. Nasi eksperci są profesjonalistami i posiadają kompleksową wiedzę na temat telefonów i ich działania, dlatego większość usterek nie jest dla nas wyzwaniem.

Nie jestem z okolic Radomia – co robić?
Nasza firma jest otwarta na klientów z całej Polski, dlatego jeżeli mieszkają Państwo na drugim końcu kraju, nic straconego. Naprawa iPhone w Radomiu w naszej firmie to wyjście naprzeciw wymaganiom wszystkich klientów i prezentuje możliwość wysłania urządzenia metodami takimi jak: Inpost, DHL, DPD, UPS. Z naszej strony gwarantujemy diagnozę, wycenę, naprawdę oraz zwrot telefonu w ciągu 24. Jesteśmy najszybszym serwisem w Polsce, dlatego nie ma dla nas rzeczy niemożliwych. Oczywiście wszystkie szczegóły można omówić telefonicznie, aby zwiększyć komfort oraz bezpieczeństwo.

Co, jeżeli iPhone’a nie da się już naprawić?
Naprawa iPhone w Radomiu w Telefonyradom.pl, dzięki swojemu bogatemu doświadczeniu i profesjonalnej kadrze rzadko poddaje się podczas naprawiania usterek. Zdarzają się jednak sytuację, kiedy telefon jest na tyle uszkodzony, że niestety jego naprawa jest nieopłacalna lub niemożliwa. Wtedy możecie Państwo skorzystać z naszej oferty zakupu telefonów zarówno nowych jak i używanych. Oferujemy Państwu produkty, które nie zawiodą Państwa oczekiwań, ponieważ w przypadku używanych modeli nasi profesjonaliści doglądali ich stanu technicznego doświadczonym okiem.

Mamy dla Państwa także możliwość zakupienia wszelkie rodzaju akcesoriów do telefonu, które pozwolą zabezpieczyć go przed kolejnymi ewentualnymi wypadkami.

Według nas najważniejsze akcesoria, które powinien posiadać każdy użytkownik telefonu to:

 • zabezpieczenie ekranu (folia, szkło),
 • dobre etui, które podczas upadku zamortyzuje telefon,
 • ładowarkę zapasową,
 • przejściówki.

Posiadanie takich przedmiotów gwarantuje zwiększenie bezpieczeństwa i żywotności baterii bez kupowania ładowarki w biegu i na szybko, gdy z tą fabryczną stanie się coś złego.

Jeżeli znaleźli się Państwo w nieszczęśliwej sytuacji, gdzie konieczna jest naprawa iPhone w Radomiu, nie pozostaje nam nic innego jak zachęcenie do skorzystania z naszych usług. Gwarantujemy przy tym niskie ceny, wysoką jakość usług i przede wszystkim krótki termin oczekiwania na zwrócenie telefonu.