Naprawy
od ręki

Zadzwoń do nas:

536-555-850 Darmowa wycena Gwarancja na każdą usługę Zabezpieczymy każdy wyświetlacz
telefony radom środek

serwis telefonów radom

Serwisowanie telefonów to dziedzina, która rozwija się coraz prężniej. Dzieje się tak dlatego, że telefony stają się coraz popularniejsze i coraz więcej osób z nich korzystać. Wypadki chodzą po ludziach, więc potłuczone ekrany czy zalane telefony to bardzo częsty widok w serwisach. Serwisy telefonów powstały po to, aby pomagać ludziom w takich sytuacjach i zaoszczędzić im drogich napraw w renomowanych salonach producentów, ponieważ ceny w takich miejscach są mocno wygórowane.

Serwis telefonów w Radomiu cieszy się masą zadowolonych klientów, którzy chętnie wracają w razie wystąpienia problemów technicznych z telefonami. Marka cieszy się dużą popularnością i zaufaniem, ponieważ powierzone zadania wykonujemy sumiennie i na czas.

Jakie usługi oferuje serwis telefonów w Radomiu?
Serwis telefonów w Radomiu składa się z profesjonalnej i doświadczonej kadry pracowniczej, która potrafi spełnić oczekiwania nawet najbardziej wymagającego klienta.

Nasze usługi opierają się na:

 • wymianie części takich jak: mikrofon, kamera, głośniki, gniazdo do ładowania, wyświetlacz, ekran, bateria, tylnej klapki,
 • pomoc przy zalaniu urządzenia wodą,
 • usunięcie blokady,
 • zabezpieczenie wyświetlacza,
 • ekspertyza dla ubezpieczyciela,
 • przeniesienie i odzyskanie danych.

Oczywiście radzimy nie panikować, jeżeli Państwa usterka nie znalazła się na naszej liście, ponieważ postaramy się pochylić nad każdym przypadkiem i w miarę naszych możliwości udzielić należytej pomocy.

Jakie dodatkowe usługi możemy Państwu zaoferować?
Nasza firma zajmuje się nie tylko usługami takimi jak serwis telefonów w Radomiu, ponieważ rozwijamy się szerzej w branży telefonicznej.

Do Państwa dyspozycji przekazujemy również usługi dodatkowe takie jak:

 • Możliwość wysłania urządzenia, w przypadku mieszkania daleko od Radomia. Gwarantujemy przy tym wycenienie, naprawę i wysłanie naprawionego telefonu bądź tabletu w ciągu 24 godzin.
 • Możliwość zakupienia bądź sprzedaży urządzeń. W naszym sklepie znajdują się zarówno nowe jak i używane telefony, które sami naprawiliśmy i oceniliśmy ich stan. Świadczy to o ich dobrej żywotności.
 • Możliwość zakupy akcesoriów, które mają za zadanie zabezpieczyć telefon i zapewnić dłuższą żywotność

Naszym zadaniem jest spełnić Państwa oczekiwania, dlatego służymy też profesjonalnymi radami dotyczącymi telefonów i odpowiemy na wszelkie Państwa pytania i wątpliwości.

Ile kosztują nasze usługi?
Serwis telefonów w Radom - Telefonyradom.pl oferuje możliwość darmowego wycenienia szkody z jaką przyszło się spotkać. Do każdej osoby podchodzimy indywidualnie, dlatego cena zależy od czynników takich jak np. jej wielkość. Jednakże jesteśmy w stanie przedstawić państwu prowizoryczny cennik naszych usług.

Orientacyjne ceny usług serwisowych:

 • wymiana gniazda ładowania – od 40 zł,
 • usunięcie blokady – od 30 zł,
 • odzyskanie lub przeniesienie danych – od 60 zł,
 • wymiana kamery / aparatu – ok 30 zł,
 • wymiana szybki wyświetlacza - ok. 80 zł,
 • pomoc w zalanym telefonie – od 80 zł,
 • wymiana wyświetlacza – od 80 zł.

Przez lata pracy zdobyliśmy zaufane swoich klientów przez uczciwe wyceny i koszty usług adekwatne do wykonanej pracy. Stawiamy na staranność i sumienność wykonywanych działań.

Serwis telefonów Radom – dlaczego my?
Serwis telefonów Radom to miejsce, gdzie zabezpieczysz swój telefon i nadasz mu nowe życie. Kładziemy szczególny nacisk na czas, ponieważ jest to największa waluta, dlatego wszystkie zlecenia staramy się wykonywać od ręki. Wielu klientów przychodziło do nas ze zniszczonym telefonem, a wychodziło po kilkudziesięciu minutach z naprawionym i odpowiednio zabezpieczonym.

Jeżeli skorzystacie Państwo z naszych usług zapewniamy wam pisemną gwarancję obejmującą wymieniany bądź naprawiany element. Jest to swego rodzaju zabezpieczenie przed kolejnymi ewentualnymi usterkami.

Nie pozostaje nam nic innego jak odwiedzenia nas i zapoznania się z usługami, które wykonuje nasz serwis telefonów w Radomiu. Na miejscu możecie liczyć Państwo na miłą i pomocną obsługę oraz zajęcie się problemem od razu, bez czekania i zbędnych formalności.