Naprawy
od ręki

Zadzwoń do nas:

536-555-850 Darmowa wycena Gwarancja na każdą usługę Zabezpieczymy każdy wyświetlacz
telefony radom środek

naprawa tabletów radom

Tablety to nowoczesne urządzenia, które podbijają świat. Coraz częściej możemy zobaczyć ludzi, którzy zamiast na tradycyjnym laptopie swoją pracę czy naukę wykonują na tablecie. Nowoczesne wynalazki pozwoliły już na połączenie właściwości laptopa z tabletem, jednak klasyczne rozwiązania są najwygodniejsze.

Tablety jak wszystkie inne urządzenia elektroniczne ulegają uszkodzeniom. Potłuczony ekran, zalanie, rozlana matryca czy inne bardziej skomplikowane usterki to dla nas codzienność. W przypadku uszkodzenia tabletu wychodzimy Państwa oczekiwaniom naprzeciw i oferujemy usługę, jaką jest kompleksowa naprawa tabletów w Radomiu.

Dlaczego warto wybrać nasz serwis?
Przed przedstawieniem Państwu naszej oferty chcieliśmy zaznaczyć, że w naszej firmie skupiamy w sobie środowisko doświadczonych pracowników, którzy wykonują swoją pracę z największym profesjonalizmem. Cenimy własny czas, a przede wszystkim czas klienta, dlatego staramy się ewentualne naprawy wykonywać od ręki, aby zminimalizować oczekiwanie na urządzenie.

W jaki sposób tablet może zostać uszkodzony?
Tablet jak wszelkie inne urządzenia może paść ofiarą wielu nieszczęśliwych incydentów, przez które po prostu przestanie działać lub jego działanie będzie ograniczone. W naszym serwisie głównymi usługami, jakie możemy wykonać praktycznie od ręki są:

 • wymiana ekranów, wyświetlaczy, mikrofonów, gniazd do ładowania, tylnej szybki itp,
 • wycenę uszkodzeń dla ubezpieczyciela,
 • pomoc przy zalanym urządzeniu,
 • usunięcie blokady z telefonu itp.

Naprawa tabletów w Radomiu nie ogranicza się tylko do powyższych usług, ponieważ klient jest dla nas najważniejszy i podchodzimy do każdego z Państwa w sposób indywidualny i personalnie oceniamy nasze możliwości naprawy danego urządzenia.

Naprawa tabletów z Radomia – co gwarantuje serwis Telefonyradom.pl?
Jesteśmy doświadczoną firmą i na rynku jesteśmy od wielu lat. Wiemy, jak rozmawiać z ludźmi i jak ich traktować, aby chętnie wracali w razie wystąpienia kolejnych problemów. Z naszej strony oferujemy Państwu przede wszystkim doświadczenie, które przelewany na efekty naszej pracy.

Naprawa tabletów Radom wiąże się również z gwarancją, która zostanie nałożona na Państwa tablet. Gwarancja obejmuje część tabletu, która została naprawiona lub wymieniona, otrzymujecie ją Państwo w formie pisemnej.

Po przyjściu do naszego serwisu w Radomiu gwarantujemy również darmową wycenę naprawy tabletu jaka będzie szacowana. Jeżeli usterka nie jest śmiertelnie poważna po krótkim czasie oczekiwania będą państwo mogli opuścić nasz sklep z naprawionym tabletem.

Co w przypadku, gdy tablet jest doszczętnie zniszczony?
Zaufanie naszych klientów to dla nas najważniejsza wartość i nagroda, dlatego jesteśmy zawsze szczerzy i otwarci na rozmowę z Państwem. W momencie, gdy nasi profesjonaliści sami ocenią, że naprawa tabletu jest nieopłacalna nie będziemy Państwa namawiać na niepotrzebne wydatki.

Jeżeli naprawa tabletów Radom będzie niemożliwa możemy Państwu zaoferować kupno nowego bądź używanego urządzenia, ponieważ taką sprzedać również prowadzimy. W naszym sklepie mają Państwo gwarancję, że produkty nie będą uszkodzone, ponieważ nasi pracownicy sami ich doglądają.

Naprawa tabletów Radom – jaki jest koszt usługi?
Nasz cennik jest dosyć prowizoryczny, ponieważ jak już wspominaliśmy podchodzimy do klientów indywidualnie i ze względu na przypadek cena może ulec zmianie.
Oto przykładowe ceny wykonywania poszczególnych usług:

 • wymiana wyświetlacza – ok. 80 – 100 zł,
 • wymiana baterii – od ok. 50 zł,
 • wymiana głośnika / mikrofonu – od. 30 – 50 zł,
 • wymiana gniazda ładowania – od 40 zł,
 • wymiana kamery / aparatu – od 30 zł,
 • wymiana szybki wyświetlacza - 80 – 100 zł,
 • pomoc w zalanym telefonie – od 80 – 90 zł,
 • usunięcie blokady – od 30 zł,
 • odzyskanie lub przeniesienie danych – od 60 zł.

Oczywiście ceny te mogą się zmniejszyć lub zwiększyć w zależności od wielkości i rozległości usterki tabletu.

Każdego dnia wychodzimy z odpowiedzią na Państwa potrzeby i oferujemy usługę jaką jest naprawa tabletów w Radomiu w najwyższej jakości. Zależy nam, aby Państwa urządzenia były sprawne i pomagamy w razie wystąpienia nieszczęśliwego wypadku. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą, a na pewno zaradzimy coś dla Państwa tabletów.